| Marka Adı: | Xilan |
| Moq: | 8000 kg |
| Fiyat: | FOB, usd2-3/kg |
| Teslim Zamanı: | 2-3 hafta |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
Naylon 6 Staple elyaf, iki genel ürün tipinde üretilir: tekstil kullanımları için normal tip ve endüstriyel kullanımlar için yüksek mukavemetli tip. Çoğu naylon 6, halı, lastik kordları, giyim, çorap, döşeme, emniyet kemerleri, paraşütler, halatlar ve endüstriyel kordların imalatı için filament iplikler ve staple elyaf iplikler şeklinde üretilir.
| Denye | 1.2D~80D |
|---|---|
| Kesim Uzunluğu | 38mm~120mm |
| Renk | Beyaz/siyah |
| Ham Madde | %100 naylon(PA6,PA66 yongaları), yüksek sertlik |
| Şekil | Trilobal/yuvarlak/boşluklu/düz |
| Parlaklık | Parlak/donuk/yarı donuk |
| MOQ | 8 ton |
| Ağız Yeteneği | 2000 ton |
| Ambalaj | Dokuma çuval, balya başına 200kg. Boyut:115*95*75 cm |
| Teslimat | Siparişinize göre 2-3 hafta |
Giyim: Bluzlar, gömlekler, elbiseler, temel giysiler, çorap, iç çamaşırı, iç çamaşırı, yağmurluklar, kayak giysileri, rüzgarlıklar, mayolar ve bisiklet giysileri
İplik Eğirme: Yün iplik, Kamgarn iplik
Tekstil: Yüksek borulu peluş kumaş, Sprey yapıştırmalı pamuk, Sünger ovma pedi, Dokumasız kumaş
Ev Mobilyaları: Yatak örtüleri, halılar, kilimler, döşemeler
Fabrikamız, endüstri araştırması, ekonomik bilgi ve edinim analizini birleştiren yeni bir kuruluş şirketidir. 280 çalışanı, 8.000 metrekarelik fabrikası, 6 üretim hattı ile Ningbo limanına iki saatte ulaşarak, küresel değerli müşterilerimiz için üstün kalite ve rekabetçi teklifler sunmaktayız.
ISO9001, INTERTEK