| Marka Adı: | Xilan |
| Moq: | 8000 kg |
| Fiyat: | FOB, usd2-3/kg |
| Teslim Zamanı: | 2-3 hafta |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Bu 1.5D*61mm yüksek performanslı PA6 naylon elyafı, ultra düşük nem emilimi (%2.5 su içeriği) özelliği taşır ve nemli ortamlarda bile olağanüstü boyutsal kararlılık ve mekanik özelliklerini korur. İnce denye elyaf yapısı (1.5D), optimize edilmiş 61mm uzunluğu ile birleşerek üstün bir tekdüzelik ve mukavemet (çekme mukavemeti ≥6.5cN/dtex) sağlar ve bu da onu otomotiv hava yastıkları ve birinci sınıf filtrasyon malzemeleri gibi neme duyarlı endüstriyel uygulamalar için ideal hale getirir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Denye | 1.2D~80D |
| Kesim Uzunluğu | 38mm~120mm |
| Renk | Beyaz/siyah |
| Ham Madde | %100 naylon (PA6, PA66 yongaları), yüksek sertlik |
| Şekil | Trilobal/yuvarlak/boşluklu/düz |
| Parlaklık | Parlak/donuk/yarı donuk |
| Minimum Sipariş Miktarı | 8 ton |
| Aylık Kapasite | 2000 ton |
| Ambalaj | Dokuma çuval, balya başına 200kg. Boyut: 115*95*75 cm |
| Teslimat | Sipariş onayından 2-3 hafta sonra |
Üretim tesisimiz, endüstri araştırmalarını, ekonomik bilgileri ve satın alma analizlerini birleştirir. 280 çalışanımız, 8.000 metrekare üretim alanımız ve 6 özel üretim hattımız ile üstün kalite ve rekabetçi fiyatlandırmayı koruyoruz. Stratejik konumumuz, Ningbo limanına iki saat içinde hızlı erişim sağlar.
ISO9001, INTERTEK